10 YAŞ GENÇLEŞMEK İÇİN BASİT TÜYOLAR

Şu bir gerçek ki insanlar daha genç görünmek için büyük çaba sarf etmekte. Kadınlar daha çoğunlukla 30'lu yaşlarından sonra belirli ip  uçları ile doğru yöntemler uygulayarak gençleşme imkanı elde ederler. Vücudunuzu koruyarak cerrahi müdahale olmaksızın 10 yaş gençleşmek mümkün. 

Öncelikle Sağlıklı Beslenme

Sebze, meyve ve su sağlıklı yaşam için şarttır. Soluk ve lekelerin çıkmasına karşı cildin nemli tutulması koruyacaktır. Güneş ışınlarından cildinizi korumaya özen göstermeliyiz. Şayet sigara kullanıyor iseniz artık veda etme vakti gelmiş demektir. Stresten uzak durarak spor yapmaya başlamalısınız. Bunlara dikkat etmeniz durumunda gençleşmek için kısa zaman içinde etkisini gösterip sizin motive olmanıza yardımcı olacaktır.

Yaşlı Gösteren Kusurlar Yok Edilebilir

Cildin kendini bırakması yaşlanmaya bağlı bir biçimde bir takım moral bozucu lekelerin meydana gelmesine neden olur. Bu alanda kadınların en çok şikayet ettikleri, dudak üst çizgileri ve alındır. Tedaviyi sarkan boyun bölgesi için kendiniz uygulayabilirsiniz. Bu konuda doktor, ilk olarak cerrahi müdahale önermemekte. Bu kapsamda yapılacak olan tedaviler iyileşme sürecini uzatmaktadır.

 Yüz Yogası

Kadınların Türkiye'de ciltleri oldukça güzel. Ayrıca burada kadınlar oldukça hassas ve duygusaldır. Kadınların stresten etkilenme oranları oldukça yüksektir. Doğru nefesin alınmaması, sigara, negatif düşünce ve yanlış beslenme özellikle 30 yaşından sonra kadınlarda kırışıklık oluşumuna neden olur. Vücudun en az çalıştığı bölge, yüz bölgesidir.  Adeleler belli bir yaştan sonra tembelleşerek sarkmalar oluşmaya başlar. Yüzdeki hücrelerin yok olmasına yanlış nefes neden olur. Ayrıca doğru duruş da oldukça önemlidir. Bir bütün içinde çalışmak bunun için gereklidir. Düşünceler ile bedene ilk olarak müdahale edilmektedir. Bedensel hareketleri, sabah kalkar kalmaz uygularsanız ve dıştan sonra da 15 dakika aynanın karşısında sorunlu olan bölgeleri hareketlendirir seniz olduğunuzdan daha genç görünmeniz mümkün . 

Gençlik ve güzelliğin 5 altın prensibi

  • Doğru rahatlama
  • Doğru nefes
  • Doğru beslenme
  • Doğru egzersiz
  • Pozitif düşünce