Dermapen Eğitimi

Dermapen Uygulaması ve Eğitimi’ne geçmeden önce; Dermapen nedir tekrar hatırlayalım.

Dermapen, mikro iğneleme şeklinde, cildi uyarma ve harekete geçirme ve ciltte kanalcıklar açarak cilt yenileme işlemidir.

Dermaroller uygulamasında olduğu gibi dermapen uygulamasında da kişiye özel steril aparatlar kullanılır. Her uygulama için tek kullanımlık 11 adet titanyum iğne steril paketten çıkarılıp uygulanır.Ciltte yaklaşık 1200 den fazla mikro kanal açabilir.

Ciltte kesik veya yaraya sebep olma ihtimali çok azdır. Dermaroller uygulaması elle manuel yapılırken dermapen uygulaması elektrikli adaptör yardımıyla titreşimli şekilde yapılmaktadır.

Dermapen uygulamasında, tek kullanımlık steril iğnenin derinliği cilt yapısına veya yapılacak uygulamaya göre ayarlanır. Kılcal küçük iğneler yukarı aşağı hareket ederek cildin 1 cm karelik alanında 1000 mikro kanal açmaktadır. Böylece cilt problemine uygun olarak kullanılan ürünler dermapen ile birlikte açılan kanallardan hızla emilim sağlar.

Dermapen’in Yan Etkisi Var mıdır?

Kesinlikle dermapen uygulamasının herhangi bir yan etkisi yoktur; tabiki dermapen yaptırdığınız kurumun güvenirliliğine de dikkat edin; Royal Kozmetik yılların tecrübesiyle sizinle.

Kursa Kimler Katılabilir

Genel katılıma açıktır,okuma yazma bilen herkes katılabilir.

Derslerimize misafir öğrenci olarak katılmak, bizleri tanımak için lütfen formu doldurunuz.
Kursumuzda iş garantisi verilmektedir; lütfen bizi tanımadan karar vermeyim ☺

Dermapen Eğitim Programı

  • Eğitim Gün ve Saatleri : Kişiye Özel
  • Eğitim Süresi : 1 gün
  • Fiyat : Güncel Fiyatlar için İletişime Geçiniz
  • Kurum Onaylı belge verilecektir.

Kurs Sonu Belgelendirmesi

Kurum Onaylı belge verilecektir.

Dermapen Yapılmayacak Durumlar

Dermapen Boyun, Yüz, El, Saç Bölgelerinde İhtiyaca Uygun Ürünlerle Kullanılır

6-8 seans yapılan uygulamalarda sonuç gözle görülür.
Hamileler ve kanser tedavisi gören hastalar hariç her kez yaptırabileceği bir uygulamadır.
Hiç bir yan etkisi yoktur.
Acısız ve günlük hayatı etkilemeyen bir uygulamadır.

Dermapen; yüzeysel kırışıklık, akne izi, geniş gözenekli ciltlerde, göz çevresi uygulamalarında, saç mezoterapisi ve vitamin uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.

NEDEN BATALLI ROYAL EĞİTİM KURUMU?

Batallı Royal Eğitim Kurumları'nın en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Estetisyenlik kursu ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.