Dövme Silme

Dövme Silme

Royal Eğitim kaliteli ve uzman ekibi ile güzellik, estetik ve bakım dünyasının kapılarını aralayacak olan İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi’nde bulunan mekanımız ile tanışma fırsatını sunmaktayız.

Ana ilkesi profesyonel estetisyen,kalıcı makyaj uzmanı,güzellik uzmanı yetiştirmek olan Royal Eğitim, usta eğiticiler tarafından yapılan Dövme Silme uygulamasını kurumumuzda size özel gerçekleştirmektedir.

Sizde dövme silme işleminin risklerini minimuma indirmek ve oluşabilecek riskleri engellemek istiyorsanız bizi arayın.

Dövme Silme Uygulaması için Sık Sorulan Sorular

- Lazer ile Dövme Silme İşlemleri Nasıl Yapılır?
Lazer ile dövme silme tedavisi, dövmenin üzerine lazer ışınlarını göndererek yapılmaktadır. Lazer ışınları dövme boyalarını parçalar,ısı enerjisi ile yakar ve dokunun iyieşmesi ile dövme rengi silinip deri rengine eşitler.

Dövme silme tedavisi dövmelerin olduğu tüm alanlarda uygulanabilmektedir.

- Lazerle Dövme Silme İşlemleri İle Her Dövme Silinebilir Mi ?
Bu işlem tüm dövmelere uygulanabilir. Fakat bütün dövmeler deri rengine tamamen eşitlenemez. Silüet şeklinde dövme yeri belli olabilir deri rengine tam olarak eşitlenmeyebilir. Bu tedavide dövmeler en uygun şekilde tedavi edilmeye çalışılır.

Uygulama Sonrası Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Uygulama yapıldıktan sonra, işlem gören bölgenin güneşten korunması gerekir. Seanstan sonra ki 1 hafta epitelizan pomad kullanmak yeterlidir. Tedavi gerçekleştiği gün, uygulama yapılan bölgeyi temiz tutmak ve bu bölgeye su değdirmemek gerekir. Ertesi gün duş alınmasında sakınca yoktur. Seans sonrası günlük hayatı etkileyecek herhangi bir durum olmamaktadır.