Kalıcı Kaş Makyajı

Kalıcı Kaş Makyajı Nedir?

Kişinin bakışlarını ciddi oranda etkileyen kaşlar hepimiz için büyük önem taşır.

Kalıcı kaş makyajı; kaşları seyrek veya düzensiz olanlara, küsmüs dediğimiz artık bazı yerlerinde hiç kaş çıkmayan kişilere, hiç kaşı olmayan kişilere, kemoterapi tedavisinden sonra kaşları dökülen kişilere, kaşının şeklini beğenmeyip değiştirmek isteyen kişilere uygulanmaktadır.

Kalıcı Kaş Makyajı

Mutlaka işinde uzman bir kişi tarafından gerçekleştirilmelidir.

Yüz hatlarınıza uygun ve sizin de beğenebileceğiniz bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Kalıcı kaş makyajında sıkça karşılaşılan; ünlü bir kişinin kaşlarını yaptırma isteği; kişinin yüz tipi uygun olması durumunda gerçekleştirilebilir.

Kaş makyajı yapılmadan kaşların tamamının alınması gerekmez.

Uygulamanın birkaç farklı tekniği vardır;

  • Micro point (Mikro Noktalar)
  • Kalıcı makyaj kıl tekniği (Kaşlarda uygulanmaktadır)
  • Japon metodu microblading 3D kıl tekniği kaş
Kalıcı kaş tekniği yaşadığı sorunlardan veya hastalıktan dolayı kaşlarını kaybetmiş kişilerde bile sanki gerçek kaş varmış görüntüsü verir. Uzmanın kalitesi ve uygulama yerinin tekniğine göre görünüm çok daha güzel hale gelebilir.

Yaptırdığınız kalıcı kaş makyajı 2 ile 5 sene arasında yüzünüzde kalacağı için; uygulamayı yapan güzellik uzmanının işinin ehli olması gerekmektedir.

Kalıcı makyaj uygulamaları, kalıcı makyaj kıl tekniği ile ilgili uygulamalar ve kurslarla ilgili detaylı bilgi almak; kalıcı makyaj fiyatlarını öğrenmek için Royal Güzellik Merkezi yle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

Detaylı bilgi için Kalıcı Makyaj Kursu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.