Kalıcı Makyaj Uygulaması

Royal Eğitim kaliteli ve uzman ekibi ile güzellik, estetik ve bakım dünyasının kapılarını aralayacak olan İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi’nde bulunan kurumumuzla tanışma fırsatını sunmaktayız.

Ana ilkesi profesyonel estetisyen,kalıcı makyaj uzmanı,güzellik uzmanı yetiştirmek olan Royal Eğitim, usta eğiticiler tarafından yapılan Kalıcı Makyaj Uygulamasını ve 3d Kıl Tekniğini kurumumuzda size özel gerçekleştirmektedir.

Sizde kalıcı makyaj uygulama işleminin risklerini minimuma indirmek ve oluşabilecek riskleri engellemek istiyorsanız bizi arayın.

Kalıcı Makyaj vakit sorunu olanlar, makyaj yapmaktan hoşlanmayanlar, makyaj yapmayı başaramayanlar, hassas, alerjik gözlere ve cilde sahip kişiler, lens, gözlük kullananlar, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, devamlı bakımlı ve iyi görünmek isteyenler, akmayan, bulaşmayan makyaj isteyen kadınlar ve kemoterapi tedavisi görenler için idealdir.

Kalıcı Makyaj, mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına iletilme işlemidir. Dövme uygulamasından çok farklı olan bu işlemde renk, cilt hafifçe kaldırılarak uygulandığından, ağrı hissi çok daha azdır. Kişi, uygulamadan hemen sonra normal yaşamına devam edebilir. Hiçbir yan etkisi olmayan kalıcı makyajda renkler doğal ve su bazlı olduğu için, kişi kendisini doğru bir uygulamadan sonra çok rahat hisseder.

İyileşme süreci, kalıcı makyajın hemen ardından başlar. Uygulama alanında kuruma, şişme ve sertleşme hissi vardır; ayrıca alan daha koyu renkte görünür. Bu durum bir hafta sonra dengelenmiş olacaktır; fakat renk, tam anlamıyla 3-6 haftadan sonra ortaya çıkar. Çünkü cildin tamamen yenilenmesi için biraz zamana ihtiyacı vardır.

Kalıcı Makyajın Etkisi

Kalıcı makyajın etkisi ortalama;

  • Kaşlarda: 3 ila 5 yıl,
  • Gözlerde; 4 ila 8 yıl,
  • Dudakta; 3 ila 5 yıldır.

Sürekli yaptırmak gerekir mi?

Bu işlem, uygulanan bölgeye göre ortalama süreci bittiğinde iz bırakmadan yok olacaktır. Kişiler kalıcı makyaj sayesinde kendilerini canlı görmeye ve bu durumun rahatlığına alışacağı için makyajı yenileme isteği duyar

Dikkat Edilmesi Gereken Birkaç Önemli Nokta

Uygulama sonrası kabukların dökülme beklenmeden erken koparılmasıyla ya da iğne ucunun yanlış ayarlanması sonucu pigmentlerin deriye yeterince aktarılamamasından kaynaklanabilecek leke sorununa son derece dikkat edilmelidir. Bu uygulama sonrası özellikle iyileşme süreci bitene dek güneşten korunmak gerekir.

Kalıcı Makyaj ve 3D Kıl tekniği uygulama fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.