Masözlük Kursu için Eğitim Kurumumu Nasıl Seçmeliyim?

En İyi Masörlük / Masözlük Kursu için Eğitim Kurumumu Nasıl Seçmeliyim?

Sektördeki ihtiyacın artması ve bu doğrultuda eğitim ihtiyacını karşılamak isteyen masör / masöz adaylarının çoğalması üzerine bu konudaki talepten kazanç sağlamak adına hızlıca kurulmuş pek çok kurs mevcut.

Ne var ki masörlük / masözlük eğitimi verdiğini beyan eden bu çok sayıdaki kursların eğitim ortamlarının yeterince iyi olmadığı da dikkati çeken bir gerçek. Birçok kurs oluşumunun ya alanları çok küçük ve yeterince aydınlatılmamış ya da yeterli ve gerekli cihazlar ile teçhizatı barındırmayan ortamlarda eğitim veriliyor.

En iyi masözlük kursunu seçerken dikkat edilmesi gerekenler içinde en önemli ayrıntıların başında kadrosunun tecrübesi geliyor. Ayrıca masör – masöz eğitimi veren kurumun eğitimlerinin yasal mevzuatlara uyumluluğu, teorik ve pratik ders uygulamalarının oranı ve yeterliliği de dikkat edebileceğiniz diğer unsurlar.

Her öğrenci ile yeterli derecede ilgilenebilecek ve her öğrenciye pratik yaptırabilecek zaman ve ortam ayarlanabilmiş mi? Kaçırabileceğiniz derslerin telafi edilmesi ve eğitimin ardından kendinizi geliştirebileceğiniz ek özel masaj kursları verilmesi gibi imkânlar sağlanıyor mu? Bunlar da seçiminizi etkileyecek önemli sorular.

Son olarak eğitim kurumunuzun mezun olduktan sonra sizinle ilgilenmeye devam edip etmeyeceği ve sizi ne kadar destekleyeceği ise bu seçimi yaparken size son kararınızı kesin olarak vermenizi sağlayacak bir göstergedir.

Royal Eğitim Kurumlarının Farkı Nedir?

Royal Eğitim Kurumları’nda 12 kişilik ferah sınıflarda, her biri alanında uzman tecrübeli eğitmenlerle, hafta içi ve hafta sonu uygunluğunuza göre eğitim alabilir, eğitiminizin sonunda 1 adet MEB Onaylı, 3 adet de kurum onaylı sertifikanızı alabilirsiniz.

Kurumumuzun öğrencilere sağladığı en öne çıkan avantajlarından birisi de mezuniyetlerinin ardından onlarla iletişimi kesmeden sürekli olarak desteklemeye devam etmesidir.

Tekrar etmek istediğiniz ders konularını dilediğiniz gibi yeniden takip edebilir, pratik yapma ihtiyacınızı kurumumuzda karşılayabilir ve hatta işe yerleşme konusunda da eğitmenlerimizden ve danışmanlarımızdan gönlünüzce yararlanabilirsiniz.

Çünkü Royal Eğitim Kurumları öğrencilerini müşteri olarak değil, sektöre kazandırılacak değerler olarak görür ve daima mezunlarının başarısıyla övünür. Bu da öğrencilerine ve mezunlarına verdiği koşulsuz desteği en iyi şekilde açıklıyor.

Üstelik başka hiçbir kurumda uygulanmayan, öğrencilerimize sunduğumuz özel bir ayrıcalık olarak, seçim yapmanız konusunda sizi baskıdan kurtaracak çok güzel bir uygulama ile derslerimizde misafir olarak ağırlanıyor, eğitimleri gözlerinizle görüyorsunuz.

Güzel bir kariyer ve iyi bir gelirin kapılarını açmak üzere herkese başarılar diliyor, sizi de kurumumuzda misafir olmaya bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin

Detaylı bilgi için Masör Masöz Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.