Misafirhanemiz Açılmıştır:
Şehirdışı veya yurtdışından gelen öğrencilerimiz için okulumuzla aynı binada olan misafirhanemiz açılmıştır.

Konumu:
Okulumuz ve Misafirhanemiz İstanbul’un en meşhur caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde yer alıyor.

İletişim:
0 (216) 337 55 05

Adres:
Bağdat Caddesi Feneryolu Mh. Feneryolu Sitesi No:131/104 Kadıköy İstanbul

Randevu Almak İçin:

İletişime Geçin

Okulumuz Hakkında

1997’den günümüze binlerce öğrenciyi meslek sahibi yapan Royal Güzellik Akademisi, sektörde kalifiyeli personel açığını azaltabilmek için başlattığı proje ile Türkiye’de ilki gerçekleştirdi. Sizde İstanbul dışından gelip eğitim almak istiyorsanız misafirhanemizi kullanarak eğitim ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Üstelik okulumuz İstanbul’un en meşhur caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde yer alıyor.

Siz de İstanbul’da eğitiminizi tamamlamak istiyor ama güvenli bir şekilde nerede konaklayacağınızı bilmiyorsanız okulumuzun binasında yer alan misafirhanemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız.

Royal Güzellik Akademisi Misafirhanesi Nerede?

Royal Güzellik Akademisi, İstanbul’un en meşhur lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde yer almaktadır. Royal Eğitim Kurumlarının en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Estetisyenlik Eğitimi ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur. Bu arada eğitimlerimize 4 farklı eğitmen girmektedir.Bu da eğitim sonunda bir çok eğitmen tarafından bilgi sahibi olmanız anlamına gelmektedir.

İstanbul'da Konaklamalı Eğitim

  • Kadıköy iskeleye 10 dk
  • Metrobüse 5 dk
  • Şaşkınbakkal’a 5 dk