NEDEN ROYAL EĞİTİM KURUMLARI

21 yıllık tecrübesi ile birlikte sürekli yenilenen ve yeni projelere imza atan Royal Kozmetik Ailesi, eğitim uygulamaları ile geçtiğimiz Türkiye'sinde büyük işler başarmıştır. Güzellik sektöründe bulunan en yeni trendleri sizlerle buluşturmak ve satış ve satış sonrası teknik ekipmanların satışlarıyla birlikte sürekli yenilenen ve değişen çalışmaları ile maaş, sağlık sigortası ve büyük ölçüde iş garantili meslek gruplarının hayata geçirilmesine yardımcı olur. Gerek sektörde ki eğitim ayağı ile gerekse satış işleri ile bireylerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Royal Eğitim Kurumları, sayesinde bireyler hem meslek adımında hemde bir adım sonrasında uzman bir ekip tarafından destek görmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Akademi olan Royal Eğitim Kurumları, güzellik sektörüne değerli estetisyenler yetiştirmektedir. 

Royal Eğitim öğrencileri özel ders müfredatı ile birlikte %40 teori, %60 pratik uygulama şansını elde etmekteler. Hem tecrübe hem de ekonomik kazançlar konusunda öğrenciler iş hayatına her zaman avantajlı başlamaktadır.

Royal Eğitim Kurumlarında; MEB Onaylı ve Sertifika Eğitimleri bulunmaktadır. Bu kapsamda MEB Onaylı Eğitim ile;

Güzellik uzmanlığı kursu

Estetisyenlik Kursu

Kalıcı makyaj kursu

IP Foto epilasyon kursu

Masör ve masöz kursu

kursları yer alırken, Sertifika Eğitimlerinde ise;

Microblading kursu

Protez tırnak kursu

Saç simulasyon kursu

Dermapen kursu

Dermatoller eğitimi

İpek kirpik eğitimi

Refleksoloji eğitimi

yer alır.

Kurs programlarımızda, Cilt Bakımı ve Güzellik Elemanı kursu 552 saat, Kalıcı Makyaj Kursu 64 saat ve Klasik Masaj Elemanı Yetiştirme kurs programlarımız ise 608 saatlik bir dilimde gerçekleşir. Bu kursların bitiminde alınan belgeler tüm Avrupa ülkelerinde geçerliliği bulunmaktadır.