ULUSLARARASI ELEKTRONİK SERTİFİKA VE AKILLI KİMLİK KARTI NEDİR?

Royal Eğitim Kurumları, sertifika eğitim programlarında tüm dünyada uygulanmaya konulan Uluslararası Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı denkliğini aldı.

Durmadan ilerleyen  kozmetik sektörü içinde çağımızın öncü kuruluşu olan Royal Eğitim Kurumları, standartı yükseltmek kapsamında sektörel eğitimdeki ISCC 15290:2014 cardcert uluslararası boyuttaki denklik onayı ile belgelendirilmektedir.

Sertifika eğitim programlarında katılımcıların programlarının sonlarında bütün dünyada uygulamaya sürülen akıllı kimlik kartı ve uluslararası elektronik sertifikası verilecektir.Sahte belgelerin önüne geçebilmek adına Cardcert uluslararası standartla, Dünya'nın her noktasında sertifika ve diplomanızın doğrulanmasını sağlaya bilmektesiniz.

Elektronik Sertifika ve Akıllı Kimlik Kartı ile katılımcı, unvan, lisans, yetki, mesleki yeterlilik ve genel üyelik gibi kişisel donanımlarını tek kart sayesinde bütün dünyadaki kurum ve kuruluşlarda izlenebilirliği online şekilde daha hızlı sağlayabilmekteler.

 Cardcert elektronik sertifika ile bütün dünyada izlenebilirliği bulunan ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Aynı zamanda mülakatlar esnasında CV’nizdeki sertifika eğitimlerinize hemen elektronik bir biçimde ulaşabilirsiniz. Dünya'nın her noktasında Cardcert Elektronik Sertifika Akıllı Kimlik Kartları,belgelerin doğruluğunun sorgulanması için izin veren bir online sistem bulunmaktadır.

Bireylere ait bilgilerin kartın ön ve arka yüzeylerinde bulundurulması ile hızlı, kolay ve güvenli görsel kullanım sağlamaktadır.

Akıllı kimlik kartınız ve Cardcert uluslararası elektronik sertifika kredi kartı boyutundadır. Bu sayede rahat bir biçimde yanınızda taşımanıza ve kullanmanıza olanak sağlar. Dünyanın her noktasında Cardcert, yazım ve sunduğu servis desteği ile akıllı kartın kırılması, kaybolması veya yıpranması gibi durumlarda isteğe bağlı bir biçimde yenilenir. Her türlü soruna karşı ayrıca anında çözüm bulunmaktadır. Ait olunan kullanıcıya ilişkin birtakım bilgileri sunan Elektronik Sertifika Kartı, geliştirilen sorgulama yazılım sayesinde kart üstünde ve içindeki bilgilerin doğrulaması birkaç seçenekler kullanıcıya sunulmaktadır.

Uluslararası ağ sertifika doğrulama sistemine akreditasyon web sitesindeki doğrulama sistemine vatandaşlık kimlik numarası girilerek diploma ve/veya üyelik gibi bilgilere ulaşılabilir.

QR kodu, kartın arka yüzünde sağ altta yer alarak yine bu bilgilerin erişimini içermektedir. QR programını akıllı telefonlara indirilecek, telefonlardanda sertifika,diploma ve üyelik bilgilerinize erişim sağlanabilir.

Kart üzerinde bulunan çiplerde aynı bilgiler güvenli bir şekilde kaydedilerek, çip okuyucularla da  bütün bilgilere erişim sağlamak mümkün. Kötü niyetli müdahale gibi durumlarda çipli kart, içerisinde yer alan bilgiyi imha eder. Bu sayede kart içinde bilginin önemli olduğu durumlarda çipli kartlar tercih edilmektedir. Cip okuyuculardan bu bilgileri görmek mümkün.