Dermapen Uygulaması Nasıl Olmalıdır?

Dermapen Uygulaması Nasıl Doğru Uygulanmaktadır?

Dermapen uygulaması, estetik uygulamaları içinde kolay ve sorunsuz tekniği ile en çok kullanılan yöntemdir. Yönteme kısaca; cildin, dik bir açıyla çok hızlı vuran onlarca iğne ile uyarılması işlemi denilebilir. Ciltte eksik olan molekül miktarının yeni bir teknik olan Dermapen uygulaması ile cilde verilmesi artık mümkündür. Kuru olarak ya da özel losyon yardımıyla uygulanan bu yöntem her ikisinde de gözle görülür değişim kazandırır.

Dermapen Tekniği Neden Yaptırılmalıdır?

Cildin gözeneklerinin açılması ve daha sağlıklı bir görünüm kazanması, özellikle kadınlar için büyük sorun yaratan aknelerin yok edilmesi ve güneş, yaşlılık gibi olumsuz etkenlerden oluşan cilt lekelerinin azaltılması için en doğru yöntem Dermapen tekniğidir. Dermapen uygulaması öncesi ve sonrası incelendiğinde, oluşan değişim şaşırtıcı derecede belirgindir. Birçok cilt probleminin yok edilmesinde önemli bir tedavi yöntemidir. Bazı problemler sonucu deride oluşan his kaybı, vücutta meydana gelen çatlaklar, kadınların düşmanı selülit, lekeler ve sivilce izleri, son teknoloji ürünü bu teknik sayesinde problem olmaktan çıkıyor. Cildin çok etkili bir şekilde uyarılması, eski sağlıklı dokusuna kavuşmasını sağlıyor. Bütün cilt özelliklerine uygun olan teknik, yenilenme ve canlanma hissi yaratıyor. Dokunun yeni bir görünüme sahip olması için vücudun bütün sorunlu bölgelerinde uygulanabilme özelliği ile sorunsuz bir tedavi yöntemi sunuyor.

Dermapen Tekniğinin Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Kadın ve erkekler için sorunlu olan her bölgeye uygulanabilen teknik, dermapen kaç seans yapılmalı sorusunu da akla getiriyor. Son derece etkili sonuç veren uygulamanın süresi ve kaç sefer yapılacağı sorunlu bölgenin yapısına bağlı olarak değişiyor. Bir saatten üç saate kadar sürebilen uygulama sonrasında kısa sürede ciltteki değişim gözlemleniyor. Problemli bölgenin yapısına göre, dermapen uygulaması seans sayısı değişiklik gösterebilirken, genellikle tek seferde sonuçları gözlenen bir işlemdir.

Dermapen Tedavisi Sonrasında Ne Olur?

Tercih edilmesindeki en önemli etken olan, tedavi sonrası cildin kolay ve hızlı iyileşme göstermesi bu tekniğin en önemli özelliğidir. İşlem gören bölgenin çok kısa sürede kendini yenilediğini ve canlandığı görmek, uygulamanın ne kadar doğru bir teknik olduğunu gösterir.

Diğer yazılarımızı okumak isterseniz burdan tıklayarak blog sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın! Her gün yeni bir bilgi öğrenmek için sayfamızı takip edin!

Detaylı Bilgi İçin

Detaylı bilgi için Dermapen Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.